User Referral Enhanced (3.0.1) - en to ca translation catalogue (53 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Link
ca: Enllaç

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Inline
ca: En línia

en: Roles
ca: Rols

en: Role
ca: Rol

en: Referrer
ca: Referència

en: Select type
ca: Seleccioneu el tipus

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: Not available
ca: No disponible

en: Apply
ca: Aplica

en: Copy
ca: Copia

en: Above
ca: A sobre

en: Available
ca: Disponible

en: Alias
ca: Àlies

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Account
ca: Compte

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Placeholder
ca: Marcador

en: - All -
ca: - Tot -

en: The maximum length of the field in characters.
ca: La llargada màxima del camp en caràcters.

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: - Hidden -
ca: - Ocult -

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
ca: Nom llegible-per-la-màquina no vàlid. Introduïu un nom diferent de %invalid.

en: Type: @type
ca: Tipus: @type

en: Master
ca: Mestre

en: Label display
ca: Presentació de l'etiqueta

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: Text (formatted) settings
ca: Paràmetres del text (amb format)

en: The path '%path' has to start with a slash.
ca: La ruta '%path' ha de començar amb una barra inclinada.

en: Textfield size: @size
ca: Mida del camp de text: @size
