User Referral Enhanced (3.0.2) - en to az translation catalogue (41 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Inline
az: Xətdə

en: Roles
az: Rollar

en: Desc
az: azaldın

en: Role
az: Rollar

en: Referrer
az: İstinad edən

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Sort by
az: Sırala

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Not available
az: Mövcud deyil

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Copy
az: Köçür

en: Above
az: Yuxarıda

en: Available
az: Mövcuddur

en: Alias
az: Ləqəb

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: - All -
az: - Hamısı -

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
az: Yanlış maşın tərəfindən oxuna bilən ad. %invalid -dən başqa ad daxil edin.
