User Referral Enhanced (3.0.2) - en to bs translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Inline
bs: U liniji

en: Roles
bs: Uloge

en: Role
bs: Uloga

en: Maximum length
bs: Maksimalna dužina

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Size of textfield
bs: Veličina polja za tekst

en: Not available
bs: Nema podataka

en: Apply
bs: Primjeni

en: Above
bs: Iznad

en: Alias
bs: Pseudonim

en: Account
bs: Korisnički račun
