User Referral Enhanced (3.0.2) - en to gu translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Role
gu: હોદો

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: Not available
gu: ઉપલબ્ધ નથી

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Above
gu: ઉપર

en: Alias
gu: ઉપનામ

en: Account
gu: ખાતુ
