User Referral Enhanced (3.0.2) - en to he translation catalogue (47 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Link
he: קישור

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Roles
he: תפקידים

en: Desc
he: יורד

en: Role
he: תפקיד

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Not available
he: לא זמין

en: Apply
he: החל

en: Copy
he: העתק

en: Above
he: מעל

en: Available
he: זמין

en: Alias
he: מיקום

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Account
he: חשבון

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: - All -
he: - הכל -

en: The maximum length of the field in characters.
he: מספר התווים המירבי בשדה.

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Redirect path
he: נתיב להפנות אליו

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Text (formatted) settings
he: הגדרות טקסט (עם פורמט)
