User Referral Enhanced (3.0.2) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Settings
mk: Поставки

en: Roles
mk: Улоги

en: - All -
mk: - Сите -
