User Referral Enhanced (3.0.2) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Link
mn: Холбоос

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Referrer
mn: Хандагч

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
