User Referral Enhanced (3.1.0) - en to be translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Link
be: Спасылка

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Inline
be: Убудаваны

en: Roles
be: Ролі

en: Role
be: Роля

en: Referrer
be: Адпраўнік

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Copy
be: Калькаваць

en: Above
be: Вышэй

en: Alias
be: Аліас

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Account
be: Акаўнт

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: The maximum length of the field in characters.
be: Максімальная даўжыня поля ў сімвалах.

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
be: Непрыгоднае для счытвання машынай імя. Увядзіце імя, адрознае ад %invalid.
