User Referral Enhanced (3.1.0) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè
