User Referral Enhanced (3.1.1) - en to gl translation catalogue (41 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Link
gl: Ligazón

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Inline
gl: En liña

en: Role
gl: Rol

en: Referrer
gl: Referente

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: Not available
gl: Non dispoñible

en: Apply
gl: Aplicar

en: Copy
gl: Copiar

en: Above
gl: Enriba

en: Available
gl: Dispoñible

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Account
gl: Conta

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: The maximum length of the field in characters.
gl: A lonxitude máxima do campo en carácteres.

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
gl: Nome de sistema non válido. Indique un nome distinto de %invalid.

en: Redirect path
gl: Ruta da redirección
