User Referral Enhanced (3.1.1) - en to pl translation catalogue (53 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Page
pl: Strona

en: Inline
pl: Przed polem

en: Roles
pl: Role

en: Desc
pl: Malejąco

en: Role
pl: Rola

en: Referrer
pl: Odsyłający

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: Not available
pl: Niedostępny

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Above
pl: Ponad polem

en: Available
pl: Dostępne

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Account
pl: Konto

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: The maximum length of the field in characters.
pl: Maksymalna liczba znaków w polu.

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
pl: Niepoprawna nazwa wewnętrzna. Wprowadź nazwę inną niż %invalid.

en: Redirect path
pl: Ścieżka przekierowania

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Label display
pl: Wyświetlanie etykiety

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
pl: Tekst pokazany wewnątrz pola zanim zostanie do niego wprowadzona wartość. Podpowiedź jest zazwyczaj przykładową wartością lub krótkim opisem spodziewanego formatu.

en: Placeholder: @placeholder
pl: Zaślepka: @placeholder

en: Text (formatted) settings
pl: Ustawienia tekstu (z formatowaniem)

en: The path '%path' has to start with a slash.
pl: Ścieżka '%path' musi zaczynać się od ukośnika.

en: Textfield size: @size
pl: Rozmiar pola tekstowego: @size

[ctx: Validation]
en: Unique field constraint
pl: Ograniczenie unikalności pola
