User Referral Enhanced (3.1.2) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Roles
ne: भूमिका

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Alias
ne: उपनाम

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Account
ne: खाता

en: « First
ne: « पहिलो
