User Referral Enhanced (3.1.2) - en to nn translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Link
nn: Lenke

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Roles
nn: Roller

en: Role
nn: Rolle

en: Maximum length
nn: Maks lengde

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Above
nn: Over

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Account
nn: Konto

en: - All -
nn: - Alle -

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn
