User Referral Enhanced (3.2.0) - en to hr translation catalogue (37 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Link
hr: Poveznica

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: Inline
hr: U istom redu

en: Roles
hr: Uloge

en: Desc
hr: Silazno

en: Role
hr: Uloga

en: Referrer
hr: Dovoditelj

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: Not available
hr: Nije dostupno

en: Apply
hr: Primjeni

en: Above
hr: Iznad

en: Alias
hr: Nadimak

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Account
hr: Račun

en: The maximum length of the field in characters.
hr: Maksimalna dužina polja u znakovima.

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
hr: Nevaljan stroju čitljiv naziv. Unesite naziv drugačiji od %invalid.

en: Asc
hr: Uzlazno
