User Referral Enhanced (3.2.0) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
