User Referral Enhanced (3.2.0) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran

en: Inline
sl: V vrstici

en: Roles
sl: Vloge

en: Referrer
sl: Posrednik

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Alias
sl: Vzdevek

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Account
sl: Račun
