User Referral Enhanced (3.2.1) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Link
eu: Esteka

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Roles
eu: Zereginak

en: Role
eu: Rol

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Not available
eu: Ez dago erabilgarri

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Above
eu: Gainean

en: Available
eu: Gaituta

en: Alias
eu: Ezizena

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Account
eu: Kontua

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: Label display
eu: Etiketa ikusi
