User Referral Enhanced (3.2.1) - en to el translation catalogue (38 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Role
el: Ρόλος

en: Referrer
el: Παραπέμφθηκε από

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: Size of textfield
el: Μέγεθος του πεδίου κειμένου

en: Not available
el: Μη διαθέσιμο

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: Above
el: Από πάνω

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: Alias
el: Ψευδώνυμο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Account
el: Λογαριασμός

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: The maximum length of the field in characters.
el: Το μέγιστο μήκος του πεδίου σε χαρακτήρες.

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
el: Μη έγκυρο μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα. Εισάγετε ένα όνομα διαφορετικό του %invalid.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.

en: Placeholder: @placeholder
el: Σύμβολο κράτησης θέσης: @placeholder

en: Textfield size: @size
el: Μέγεθος πεδίου κειμένου: @size

[ctx: Validation]
en: Unique field constraint
el: Περιορισμός μοναδικού πεδίου
    στο πλαίσιο: Επικύρωση
