User registration password (2.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Subject
az: Mövzu

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
az: İstifadəçi %name %timestamp zamanı birdəfəlik giriş linkindən istifadə etdi.

en: Notify user
az: İstifadəçini xəbərdar et

en: Provide a password for the new account in both fields.
az: Hər iki sahədə yeni hesab üçün parol daxil edin.
