User restrictions (2.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
