User restrictions (2.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Never
ca: Mai

en: Security
ca: Seguretat

en: Pattern
ca: Patró

en: Expiration
ca: Venciment

en: Expiry
ca: Expiració

en: Add rule
ca: Afegeix la regla

en: Active users
ca: Usuaris actius

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Access type
ca: Tipus d'accés

en: Rule type
ca: Tipus de regla

en: Blocked users
ca: Usuaris bloquejats
