User restrictions (2.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Email
et: E-kiri

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Pattern
et: Muster

en: Expiration
et: Aegumine

en: Add rule
et: Lisa reegel

en: Review
et: Kontroll

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Access type
et: Juurdepääsu tüüp

en: Rule type
et: Reegli tüüp

en: Blocked users
et: Blokeeritud kasutajad
