User restrictions (2.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Pattern
fi: Kuvio

en: Expiration
fi: Voimassaoloaika

en: Add rule
fi: Lisää sääntö

en: Review
fi: Tarkistus

en: Active users
fi: Aktiiviset käyttäjät

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Access type
fi: Pääsytyyppi

en: Rule type
fi: Säännön tyyppi

en: Blocked users
fi: Estetyt käyttäjät
