User restrictions (2.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Never
km: កុំ

en: Add rule
km: បន្ថែម​ច្បាប់

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ

en: Access type
km: ប្រភេទ​ការ​ចូលដំណើរការ

en: Rule type
km: ប្រភេទ​ច្បាប់
