User restrictions (2.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Email
lt: El. paštas

en: Never
lt: Niekada

en: Security
lt: Saugumas

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Add rule
lt: Pridėti taisyklę

en: Active users
lt: Aktyvūs nariai

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Access type
lt: Prieigos tipas

en: Rule type
lt: Taisyklės tipas

en: Blocked users
lt: Užblokuoti nariai
