User restrictions (2.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Never
mr: कधीही नाही
