User restrictions (2.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: About
my: အကြောင်း
