User restrictions (2.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Never
oc: Pas jamai

en: Pattern
oc: Motiu

en: Expiration
oc: Expiracion

en: Add rule
oc: Apondre una règla

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Access type
oc: Tipe d'accès

en: Rule type
oc: Tipe de règla
