User restrictions (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Email
sk: E-mail

en: Never
sk: Nikdy

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Pattern
sk: Vzor

en: Blacklist
sk: Čierna listina

en: Expiration
sk: Expirácia

en: Add rule
sk: Pridať pravidlo

en: Review
sk: Prehľad

en: Active users
sk: Aktívni používatelia

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Access type
sk: Typ prístupu

en: Rule type
sk: Typ pravidla

en: Blocked users
sk: Blokovaní používatelia
