User restrictions (2.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Pattern
sr: Образац

en: Review
sr: Провера података
