User restrictions (2.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Email
sv: E-post

en: Never
sv: Aldrig

en: Security
sv: Säkerhet

en: Pattern
sv: Mönster

en: Blacklist
sv: Svartlista

en: Expiration
sv: Utgångsdatum

en: Add rule
sv: Lägg till regel

en: Review
sv: Granska

en: Active users
sv: Aktiva användare

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Access type
sv: Behörighetsttyp

en: Rule type
sv: Regeltyp

en: Blocked users
sv: Spärrade användare
