User restrictions (2.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Email
tr: E-posta

en: Never
tr: Asla

en: Security
tr: Güvenlik

en: Pattern
tr: Örüntü

en: Expiration
tr: Son Kullanma Tarihi

en: Add rule
tr: Kural ekle

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Access type
tr: Erişim şekli

en: Rule type
tr: Kural türü

en: Blocked users
tr: Engellenmiş kullanıcılar
