User restrictions (2.0.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Name
af: Naam

en: Never
af: Nooit

en: Add rule
af: Voeg reël by

en: Review
af: Hersiening

en: Access type
af: Toegangstipe

en: Rule type
af: Reëltipe
