User restrictions (2.0.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Never
ar: أبدا

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Pattern
ar: النموذج

en: Add rule
ar: أضف قاعدة

en: Review
ar: المراجعة

en: Active users
ar: مستخدمون نشطون

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Access type
ar: نوع الوصول

en: Rule type
ar: نوع القاعدة
