User restrictions (2.0.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Never
ast: Nunca

en: Add rule
ast: Amestar regla
