User restrictions (2.0.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Email
bg: Е-поща

en: Never
bg: Никога

en: Add rule
bg: Добавяне на правило

en: Access type
bg: Тип на достъпа

en: Rule type
bg: Тип правило
