User restrictions (2.0.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Add rule
eu: Gehitu araua

en: Active users
eu: Erabiltzaile aktiboak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Access type
eu: Atzipen mota

en: Rule type
eu: Erregela mota

en: Blocked users
eu: Erabiltzaile blokeatuak
