User restrictions (2.0.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Never
is: Aldrei

en: Add rule
is: Bæta við reglu

en: Review
is: Yfirlestur

en: About
is: Um
