User restrictions (2.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Never
jv: Ora tahu

en: Security
jv: Jagabaya

en: About
jv: Ngenani
