User restrictions (2.0.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Pattern
kn: ವಿನ್ಯಾಸ

en: Review
kn: ಅವಲೋಕಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
