User restrictions (2.0.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल

en: About
ne: बारेमा
