User restrictions (2.0.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Never
nn: Aldri

en: Add rule
nn: Legg til regel
