User restrictions (2.0.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Never
pl: Nigdy

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Blacklist
pl: Czarna lista

en: Expiration
pl: Wygaśnięcie

en: Add rule
pl: Dodaj regułę

en: Review
pl: Podgląd

en: Active users
pl: Aktywni użytkownicy

en: About
pl: O stronie

en: Whitelist
pl: Biała lista

en: Uses
pl: Używa

en: Access type
pl: Dostęp

en: Rule type
pl: Typ reguły

en: Blocked users
pl: Zablokowani użytkownicy
