User restrictions (2.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Never
ps: هيڅکله

en: About
ps: په اړه
