User restrictions (2.0.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Email
ro: email

en: Never
ro: Niciodată

en: Pattern
ro: Model

en: Expiration
ro: Data expirării

en: Add rule
ro: Adaugă o regulă

en: Review
ro: Verificare

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: Access type
ro: Tip acces

en: Rule type
ro: Tip regulă
