User restrictions (2.0.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Name
sq: Emri

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Add rule
sq: Shto rregullën

en: About
sq: Informacione

en: Access type
sq: Lloji i hyrjes

en: Rule type
sq: Lloji i rregullës
