User restrictions (2.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Never
ta: இல்லை

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
