User restrictions (2.0.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Email
ug: ئېلخەت

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
