User restrictions (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: ID
az: İD

en: Never
az: Heç vaxt

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Pattern
az: Nümunə

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Access type
az: Giriş növü
