User restrictions (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: ID
fa: شناسه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Never
fa: هیچوقت

en: Security
fa: امنیتی

en: Pattern
fa: الگو

en: Expiration
fa: انقضا

en: Add rule
fa: افزودن قانون

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Access type
fa: نوع دسترسی

en: Rule type
fa: نوع قانون
